Výklad na září

07.09.2012 21:40

VÝKLAD NA ZÁŘÍ ZE ZVÍKOVA

Hrad Zvíkov je známý zvíkovským raráškem a tajemnou věží markomankou, na které jsou neznámé značky. Rarášek jednotlivým znamením zvěrokruhu ukázal, co nás čeká v září.

Beran – Páže holí

Září bude pro berany skutečně dobrý start. Dostanete impuls plný energie a elánu, nové nápady a intenzivní sílu téměř na vše. Využijte toho ku prospěchu a ne k destrukci. Můžete sice téměř cokoliv, ale dávejte si velký pozor, abyste skvěle započaté také dokončili. Dobrý start není všechno.

Býk – Měsíc

V září se snažte, abyste o všem věděli a vše dobře viděli. Snadno vám může něco utéct, snadno se může stát, že si něco překroutíte a že se vzdálíte od reality. Dávejte si proto pozor na to, co vidíte a věřte především zdravému rozumu. To bude ten nejlepší rádce.

Blíženci – 8 pentaklů

Blíženci budou muset v září začít asi hodně pracovat. Jejich myšlení je často zavádí někam jinam a nutí k pochybnostem, a hmota a tvrdá práce je může tento měsíc vrátit na zem.  Do čeho se pustíte s vervou a pílí, v čem budete vytrvalí, se může skvěle podařit. Nic se ale nestane samo a nic nedostanete zadarmo.

Rak – Císařovna

Tento měsíc se věnujte svým vztahům. Můžete si hodně uvědomit a urovnat. Druzí vás budou potřebovat a vy je také, tak se tomu nebraňte. Září vám umožní mít nadhled a dostát vlastním slibům. Zkuste ho využít co nejlépe to půjde.

Lev – Velekněz

Tento měsíc si zkuste co nejvíce procvičit pokoru. Můžete se hodně naučit, když budete ostatní poslouchat a vnímat, co říkají přímo i mezi řádky. Každé slovo pro vás může mít velký význam a může vás hodně posunout. Zkuste tedy stát trochu stranou, tolik se neprosazovat, a spíše se soustředit na učení, ať už ve škole nebo v životě.

Panna – Král mečů

Tento měsíc se snažte mít odstup a nadhled. Co si nezařídíte sami, to jako by nebylo a co nevymluvíte a nevykomunikujete, se nepovede. Nabruste si jazyk a dobře ho používejte. Zaměřte se ale na to, aby to mělo nějaký smysl a abyste kolem sebe nešířili jedy. Vaše slovo hodně zmůže, jak po pozitivní, tak i po té negativní stránce.

Váhy – 10 mečů

Tento měsíc pro vás může být téměř zlomový. Máte velkou šanci zbavit se něčeho, co vás už dlouho tížilo a oddělit se od velké zátěže. Zkuste tuto šanci sami zodpovědně využít, i když se vám do toho možná nechce, aby nemusela přijet sama od sebe a nebyla tolik dramatická, jako kdyby přišla sama od sebe.

Štír – 4 pohárů

Tento měsíc s vámi asi nic moc nebude. Může se u vás objevit určitá nenálada a apatie, které byste neměli podlehnout, protože díky ní můžete snadno přehlédnout důležité životní změny. Zkuste se vzpamatovat a uvědomit si, že vás vlastně netrápí nic strašného a že změna je na dosah ruky.

Střelec – Ďábel

Tento měsíc se snažte být především sami sebou. Nenechte si nikým a ničím ovládnout a ovlivnit, nenechte se zahnat do kouta. Máte svou pravdu a oni zase tu svou. Držte se té vaší a nemůžete se splést. Jde o váš život, nenechte si ho změnit, ledaže byste chtěli.

Kozoroh - 8 pohárů

Možná se tento měsíc budete muset s něčím rozloučit, a možná to nebude právě příjemné, ale určitě to bude nutné. Zkuste si uvědomit, proč je to zlé v životě důležité a co dobrého vám to může přinést. Možná se vám to bude opouštět lépe.

Vodnář – 4 holí

Přestože je září měsícem začátku, vodnáři mohou směle odpočívat dál. Pokuste se věci neřešit, nezabývat se jimi a vyšetřit si čas na relax a zábavu. Dopřejte si klid a nadhled, důležité věci se snažte odložit. Sílu, kterou takto načerpáte, asi budete potřebovat později.

Ryby – 2 pohárů

Tento měsíc se snažte nebýt sami. Cílem bude se s někým spojit a navázat kontakty a vztahy, které vám mohou později pomáhat. Ať už v práci, doma nebo v rodině. Nebuďte sami doma ani na své starosti. Vazby, které tento měsíc navážete, mohou vydržet velmi dlouho.