Výklad na únor

02.02.2012 22:12

VÝKLAD ZE SYLVÁNU

Sylvánský vrch je kopec v Plzni na Lochotíně, na kterém v současné době stojí vysílač s rozhlednou. Jméno tohoto kopce svědčí o tom, že byl dříve zalesněný, protože Silvanus byl římský bůh lesa. Nejsou zde dochovány žádné zmínky a něčem tajemném, ani pověsti, které by se k místu vázaly. Jen z jednoho svahu dříve vytékal pramen, údajně zázračný, který chtěl využít Kopecký při budování lochotínských lízní. Ty se však nakonec neosvědčily. O to zajímavější bylo zde vyložit a posoudit, zda se tu přeci jen něco neukrývá.

Beran – Páže holí 

Tento měsíc opět získáte svou pověstnou energii a impulsivnost. Šťouchejte do lidí, motivujte je, dávejte jim podněty a nápady, které je posunou dál. To vše dělejte rychle a prudce, nečekejte na nic. Nezapomínejte ale motivovat nebo nechat motivovat také sebe, protože i vaše energie občas potřebuje nakopnout. Staňte se v únoru zase malým dítětem, které může všechno.

Býk –  7 pentaklů

Tento měsíc se snažte zachovat trpělivost. Není kam spěchat a nic se nemá ukvapit. Na všechno je dost čas. Nesnažte se nic uměle popohnat, buďte vytrvalí a pěstujte své plány a projekty s vědomím, že ještě nejsou zralé. Těšte se, až zralé budou, ale netrhejte je předčasně. Mohlo by se to vymstít.

Blíženci - Velekněžka

Tento měsíc možná budete více zalezlí a pasivní než obvykle. Není to vyloženě špatně, ale je třeba to využít konstruktivně. Snažte se přemýšlet o svém životě a o druhých trochu jinak, než jste zvyklí. Jděte za vším do hloubky a snažte se vidět i to, co je za zrcadlem. Může vám to v budoucnu hodně pomoci.

Rak – Eso pohárů

Tento měsíc klidně dopřejte sluchu svému srdci. Vaše obvyklá citlivost a vnímavost bývá často na škodu, ale tentokrát jí můžete dát volný průchod. Buďte empatičtí, nápomocní a dělejte svému srdci radost. Klidně si i poplačte, když to bude nutné. Na světě teď pro vás není nic důležitějšího než láska.

Lev – Hvězda

Tento měsíc se trochu více dívejte kolem sebe. Snažte se stát trochu stranou a nezapojovat se přímo do aktivního dění. Můžete tak spatřit cenné věci, které vám umožní mnoho pochopit. Buďte trochu tajemní a snažte se tajemno spatřovat i kolem sebe. Možná tak poznáte nový rozměr vašeho života.

Panna – 2 pentaklů

Dopřejte si tento měsíc trochu klidu a lehkosti. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří a nic nemusíte řešit hned. Pokud se budete muset rozhodovat, snažte se zachovat nadhled a zůstat nad věcí. Pokud to jen trochu půjde, dopřejte si na všechno dost času. Není kam spěchat.

Váhy – Eso holí

Vaše obvyklá váhavost by tento měsíc měla být rozprášena na popel. Zkuste se pustit do života s velkou mírou síly a energie a nenechte si nic líbit. Zahořte pro nové projekty a plány a perte se na jejich obranu. Využijte příval energie, který nechodí tak často a vtělte mu nějakou konkrétní podobu.

Štír – Královna holí

Tajemní štíři by se měli tento měsíc také nějak projevit. Je na čase přiznat barvu a říct, jak to doopravdy cítíte a chcete. Možná díky tomu bude někdo nešťastný, ale důležité je ukázat, kdo doopravdy jste.

Střelec – Páže pentaklů

Tento měsíc bude kolem vás mnoho různých nabídek a příležitostí. Nenechte si je proklouznout mezi prsty. Jsou to dobré věci, které můžete v klidu použít a začít na nich stavět. Buďte praktičtí a šikovní. Všechno se může jednou hodit.

Kozoroh –Páže mečů  

Tento měsíc buďte ostražití a všímejte si, co se kde kolem vás děje. Vyjadřujte své názory a nenechte si je brát. Nenechte na nikom nit suchou, tím méně ale u sebe. Páže mečů vám přináší čisté poznání, proto se z něj nevylučujte.

Vodnář – 6 pohárů

Nastal čas na pohled zpátky. Uvědomte si své dřívější chyby a hříchy a snažte se je napravit. Když to nepůjde přímo, snažte se z nich poučit, aby se už příště nemusely opakovat. Ve vaší minulosti leží klíč k tomu, co zažíváte teď. Najděte jej a bude vám lépe.

Ryby – 5 pentaklů

Tento měsíc možná nebude přesně podle vašich představ. Něco nepůjde snadno, o něco dokonce můžete přijít. Snažte se neplakat nad rozlitým mlékem více než je nutné. Je to jen období, které je třeba přejít. Čím dříve se dostanete na druhou stranu, tím lépe. Pamatujte, že všechno zlé je k něčemu dobré, není jen fráze.