Výklad na říjen ze Svatoboru

30.09.2011 08:49

VÝKLAD NA ŘÍJEN ZE SVATOBORU U SUŠICE

V západočeském městečku Sušice se nachází rozhledna Svatobor. Je to údajně silné energetické místo, se sídlem vodní víly. Více se o něm můžete dočíst zde.

http://www.tarot-plzen.cz/news/susice-/

Beran – 5 holí

Tento měsíc pro vás asi nebude žádná legrace. Bude potřeba se bít za sebe, hájit své plány a hodnoty a i jinak se ohánět. Nenechte se tedy zastrašit a budujte si svůj život tak, jak uznáte za vhodné. Obhájit své postoje před ostatními je nutné i pro vlastní ujištění a uvědomění si jejich hodnoty. Je zde sice námaha, ale také slib, že pokud se do toho opřete, všechno bude fér a vyhraje ten nejlepší.

Býk – 6 pohárů

Tento měsíc se snažte držet trochu zpátky. Nežeňte se dopředu, dokud nebudete vědět, co tam na vás čeká. Odpověď na vaše otázky můžete hledat v minulosti a v tom, co se už stalo, co jste už udělali. Poučte se z minulých chyb a už je neopakujte. Spíše se snažte rozpomenout na své původní cíle a záměry a uvědomit si, zda se k nim blížím nebo ne.

Blíženci – 6 mečů

Nic není na pořád a změna je život. Proto i vy tento měsíc uvolněte sepjaté energie, pusťte si do života trochu čerstvého vzduchu. Uvidíte, že se vám bude dýchat lépe. Jen se nebát, co nové věci přinesou a jen proto, že to nevíte dopředu, se nesnažit tomu bránit. Nechte se unášet proudem a těšte se na to, na jakém břehu přistanete.

Rak – 10 holí

Možná máte dojem, že je toho na vás najednou nějak moc. Není to jen dojem. Věci na řešení se nějak nastřádaly a útočí všechny najednou. Vzmužte se, seberte poslední síly a snažte se s nimi bojovat. Neberte je na lehkou váhu a nic nepodceňujte. Pokud budete mít pocit, že už opravdu nemůžete, nebojte se požádat někoho o pomoc. Ve dvou se to lépe táhne.  

Lev – 3 mečů

I když všechno nevyjde podle vašich přání, neházejte hned vinu na druhé. Zamyslete se také nad tím, jak vy sami jste k rozpadu přispěli, a kde jste vy konkrétně udělali chybu. Nesnažte se toto období, které nemusí být právě příjemné, přejít nebo dělat, že neexistujte. Zamyslete se nad ním, poplačte si, bude-li to třeba, uzavřete ho a vyjděte dál. Všechno zlé je k něčemu dobré.

Panna – 18.Luna

Mlha je všude kolem vás a nic není jasné. Nemáte se o co opřít, všechny jistoty jsou nejisté. Také je ale možné, že je to jen váš pohled a že si všechno zkreslujete. Nenechte se tím zmást, ani ovládnout. Zachovejte si zdravý rozum a pevnou půdu pod nohama. Cílem je proniknout mlhou, podívat se za závoj. Může se tam však skrývat všechno možné.

Váhy – Král pohárů

Vaše obvyklá váhavost by tento měsíc měla být nahrazena city. Tam, kde si nebudete jistí, zeptejte se svého srdce, co ono na to. Může vás dobře vést a směrovat. Hlavním faktorem je to, co si přejete a po čem toužíte a to, zkuste mít za vůdce. Uvidíte, že vše půjde alespoň trochu snadněji.

Štír – 3 holí

Otevírá se před vámi nová budoucnost. Všechno je možné, všechno můžete zkusit. Výsledky se asi dostaví až později, ale nyní na nich můžete začít pracovat. Vrhněte se do nového života s chutí a elánem, nebojte se čelit novým věcem a začít znovu. Může to být jenom lepší.

Střelec – 5 mečů

Kolem vás to jenom vře. Dávejte si pozor na své kolegy a společníky, mohou mít jiné úmysly a neříct vám to, což vám může způsobit jisté komplikace. Všímejte si tedy toho, co se kolem vás děje a buďte o krok před nimi.

Kozoroh - 7 pohárů

Bubliny z mýdla jsou sice krásné, ale dlouho nevydrží. Ať už jste si vytvořili bublinu z čehokoliv, nebo vám jí vyfoukal někdo jiný, připravte se na to, že může splasknout. Držte se tedy spíše osvědčeného a netoulejte se v představách, které nejsou reálné. Vzdušné zámky jsou sice krásné, ale bydlet se v nich nedá.

Vodnář – Páže mečů

Vaše obvyklá rozlítanost by měla být tento měsíc trochu zkrocená. Více přemýšlejte, více uvažujte, zkrátka zpozorněte. Chce to bystrý pohled a jasná slova. Mohlo by vám utéct něco důležitého, na co bude třeba se začít připravovat už teď.

Ryby – Rytíř holí

Snažte se vnést do života trochu ohně. Dynamika, posun, akce, to jsou věci, které tento měsíc budete potřebovat. Nebraňte se jim, spíše se nechte strhnout a vyražte s nimi kupředu. Nemůže se stát nic jiného, než že něco zažijete.