Výklad na leden

02.01.2013 20:08

VÝKLAD NA LEDEN

Nedaleko Plzně blízko Hracholuské přehrady je zřícenina hradu Buben. První zmínky pochází ze 13.století, ale už v polovině 16.století je hrad zpustlý a opuštěný. S hradem je spojeno několik zajímavých pověstí, které působí poněkud negativně. Např. se zde údajně zjevuje velmi násilná poprava hraběte Jana Újezdského, opuštěný hrad byl také zřejmě sídlem loupeživého rytíře, který ve zdejších sklepeních schovával své poklady. Dnes se o něj stará spolek Exculiber a nutno říci, že krásně. Hrad občas ožije a je upravený a uklizený. Podle výkladu, který můžete najít výše, má tato péče zřejmě na energii zříceniny blahodárný vliv.

Beran – 7 holí

Leden bude asi trochu náročnější. Budete muset trochu víc zabrat, věci mohou být trochu komplikovanější a budou vyžadovat víc síly a námahy. Nelekněte se toho ale, vaše úsilí se vyplatí.

Býk –  Páže holí

Leden bude pro vás asi dobrý start, kterého bude třeba využít. Ničeho se nelekněte, a snažte se nebýt konzervativní a uvažovat trochu moderně. Nová energie, kterou můžete tento měsíc získat, vás posune dál.

Blíženci - Mág

Tento měsíc je pro vás opravdová výhra. Ukažte všem vaše schopnosti, nenechávejte si nic pro sebe. Když ukážete, co ve vás vězí, někdo to ocení a posune vás to na vaší cestě dál. Nepromarněte tuto příležitost a vsaďte všechno na jednu kartu.

Rak – 4 pohárů

Tento měsíc si dávejte pozor, mohla by na vás padnout tak trochu nepříjemná nálada. Nenechte se jí strhnout a ovlivnit. Nic není tak zlé, jak to vypadá a vše má své řešení. Usmějte se na svět a všechno bude lepší.

Lev – Rytíř pohárů

Nastal čas otevřít své srdce, zapomenout na sebe a být tu pro druhé. Je možné, že někdo kolem vás potřebuje vaší pomoc. Otevřete oči a rozhlédněte se, kam ji dát. Uvidíte, že to nakonec prospěje i vám.

Panna – Velekněz

V lednu můžete zažít něco velmi důležitého pro váš další vývoj. Všímejte si věcí a lidí kolem sebe, zamýšlejte se nad tím, co se děje, nechte si poradit při rozhodování, zkrátka vnímejte jiné názory.  Mohou se vám v budoucnu hodit.

Váhy – 9 pohárů  

Leden bude radostný a veselý. Snažte se neřešit důležité věci, udržet si nadhled a dobrou náladu. Tak se může všechno povést a obrátit k lepšímu.

Štír – Císař

Tento měsíc se snažte především o stabilitu a řád. Nezačínejte nové věci, pokud si jimi nejste úplně jisti, držte se svých obvyklých postupů a tradic. Jste schopní a mocní, jen to nepřehánět.

Střelec – Eso pentaklů

Někde kolem vás je ukryta velká příležitost, která vám může v budoucnu prospět. Nemusí být ale poznat na první pohled, je potřeba dobře se dívat a využívat i maličkosti, ze kterých může vyrůst něco velkého.

Kozoroh –Páže mečů  

V lednu buďte ve střehu. Vaše intelektuální myšlení a postřeh se může hodit a je třeba ho využívat. Nabruste jazyk a rozum a probíjejte se tímto měsícem směle a drze.

Vodnář – Velekněžka

Tento měsíc pro vás může být hodně významný. Všechno, co se bude dít, má svůj hlubší význam a vaším úkolem je to neuspěchat a pochopit. Dejte si na věci čas, jděte trochu do hloubky.

Ryby – 7 pohárů  

Tento měsíc se snažte být nohama na zemi. První měsíc nového roku vás může trochu zmást, proto nevěřte všemu, co vidíte. Vytvořte si pevný bod, který bude opora a díky němuž budete rozeznávat to, co se skutečně děje.