Výklad na červen

01.06.2012 10:10

VÝKLAD Z VLADAŘE NA ČERVEN

Vrch Vladař jako krajinná dominanta Žluticka hraje velmi důležitou roli již od středověku. Leží v nadmořské výšce 693 m n. m na pravém břehu řeky Střely. Na vrchu této stolové hory se nacházelo pravěké sídliště zhruba z období 1. tisíciletí před n. l. V době vrcholné doby faraónů se na Vladaři budovalo jedno z největších opevnění v ČR. Opevnění o rozloze cca 120 ha opevněné cca 20 km opevnění a valů, podle archeologů to byl svou rozlohou a významem takový Pražský hrad pravěku.

Podle Pavla Kozáka (Tajemná místa Plzeňska) je zde několik energetických bodů, ale sídlí zde tako elementálové, a jiní, kteří se starají o to, aby se toto místo příliš nenavštěvovalo a lidé zde netrávili příliš dlouhou dobu. „Je to jejich svět uprostřed naší civilizace a není dovoleno jim ho brát.“ Také my jsme našli několik popisovaných míst na Vladaři a hledajíce jezírko jsme byli doslova vykopnuti zase zpět. Podívej se, ale brzy zase maž domů.

Přečtěte si výklad z tohoto více než tajemného místa na červen a zjistěte, co vzkazuje přímo vám:

Beran – 2 pentaklů

Tento měsíc si můžete dopřát klid. Nejde ani tak o to vyjet si na dovolenou nebo nic nedělat, ale spíše o životní náhled. Ne všechno je dobré rozhodovat hned, ne všechno je dobré hrotit a hnát do extrému. Tento měsíc si můžete dovolit být nad věcí, nehnat se do řešení a nechat věci plynout samy od sebe. Podvolte se toku událostí a snažte se do něj příliš nezasahovat. Lehkost je lekcí tohoto měsíce.

Býk – 7 mečů

Tento měsíc si dávejte pozor na to, co se kolem vás děje. Je možné, že není vše úplně čisté, že se kolem vás mohou tak trochu stahovat mračna. Držte se víceméně odstup a snažte se číst mezi řádky. Můžete tak předejít mnohým komplikacím.

Blíženci –  6 pohárů   

Nedivte se, když se tento měsíc nebudete moci pohnout kupředu. Zřejmě je teď důležitější vyřešit si věci z minulosti, uzavřít staré rány a vyjasnit si to, co bylo a nevěnovat se přímo své budoucnosti. Nebojte se tedy udělat spíše krok zpátky, abyste se dostali dopředu.

Rak – Páže mečů  

Tento měsíc buďte ve střehu. Vaše obvyklá citlivost a snaha druhé pochopit se nebude příliš hodit. Mějte spíše nabroušený jazyk a připravené argumenty a snažte se zachovat chladnou hlavu. Tak můžete nejen dojít ke svému cíli, ale také někomu pomoct.

Lev – 6 holí

Tento měsíc s vámi asi nebude k vydržení. Něco se vám povede, zažijete úspěch a vaše sebevědomí se zase o kousek pozvedne. Užijte si tuto chvíli a važte se chvály ostatních. Buďte vděční za jejich obdiv, nemusí trvat navždy.

Panna – 4 holí

Prázdniny sice ještě čekají za dveřmi, ale vy už si takové malé můžete udělat. Dopřejte se radost a uvolnění, snažte se užít si každou volnou chvilku k načerpání sil, které se budou už brzy hodit. Neberte problémy až tak vážně, ještě se nikdy nestalo, aby něco nějak nedopadlo.

Váhy – 7 pentaklů

Tento měsíc budete pro vás zkouškou trpělivosti. Věci asi nepůjdou tak snadno, jak by měly, něco se trochu zkomplikuje a zpomalí. Ale nevěšte hlavu, jde jen o to počkat na vhodnou chvíli a uvědomit si skutečnou hodnotu času.

Štír – 3 holí

Tento měsíc máte výbornou možnost naplánovat si budoucnost podle svých představ. Je nejvyšší čas se zamyslet nad tím, co byste vlastně od života chtěli, a kam máte namířeno. Jakmile si to uvědomíte v hlavně, může se to stát i ve skutečnosti.

Střelec – 9 pohárů   

Tento měsíc si můžete dopřát trochu radosti. Uvědomte si, co všechno už máte, čeho jste dosáhli, co je vaše pýcha. Co sami umíte a co můžete učit i ostatní. Vychutnejte si tento okamžik a usmějte se. To je celý úkol tohoto měsíce. Nic víc, ale nic míň, než si uvědomit svou hodnotu a začít si vážit sama sebe.

Kozoroh – 9 holí

Tento měsíc možná budete trochu víc uzavření a konvenční než obvykle. Jste sevřeni ve svých představách a úzkostlivě se je bojíte opustit. Snažte se trochu uvolnit, zapomenout na všechny starosti, které vás už bolet nemusí a hleďte do budoucna s trochu větší lehkostí a radostí.

Vodnář – Měsíc

I jindy otevřeného a nezávislého vodnáře, který má o všem přehled, může potkat chvíle, kdy si neví rady a není si jistý tím, co dělá. Tento měsíc možná budete mít trochu zastřenou mysl a sklon podléhat představám, které úplně nepodléhají realitě. Zkuste toho využít spíše konstruktivně, mějte fantazii a představivost, ale nepodléhejte jí natolik, aby vás ovládla.

Ryby – Císařovna  

Tento měsíc zde buďte spíše pro druhé. Jste úžasní, milí a nápomocní, tak si vaši krásnou duši nenechávejte pro sebe, ale dělte se o ní s ostatními. Uvidíte, jak to ocení a jak vám budou vděční.