Výklad na březen

28.02.2012 19:11

VÝKLAD Z NADRYB 

Blízko Kaznějova leží Nadryby a u nich je les se zbytky starého hradiště z doby bronzové. Více o něm bohužel nevíme. Když ale do tohoto lesa vstoupíte, ocitnete se v trochu jiném světě. Všude je plno podivně zkroucených stromů a podobných úkazů, které označují přírodní silová pole. Co tam prováděl můj duchovní pes, to si ani nepřejte vidět. J

Zde je výklad na březen z tohoto prapodivného místa:

Beran – 3 pohárů  

Tento měsíc si můžete opravdu užít. Dělejte si, co chcete, snažte se více slavit a méně pracovat. Buďte klidní a nad věcí, nic nejí tak strašné, jak to vypadá. Uvolněte se a smějte se. To je rada pro tuto dobu.

Býk – 9 pohárů  

Tento měsíc se snažte čerpat z toho, co už jste dokázali. Není nutné vytvářet nové hodnoty a získávat nové věci. Máte toho už dost na skladě na to, abyste si z toho mohli brát. Je na čase si to uvědomit.

Blíženci –  7 mečů   

Tento měsíc buďte ve střehu.  Nic není takové, jak se zdá a všechno může být jinak. Nenechte si nic nalhat a namluvit. Věřte své intuici a rozumu. Jedině tak nepřijdete o něco cenného.

Rak – 4 holí  

Přesto, že prázdniny jsou ještě daleko, nic vám nebrání si je udělat už teď. Zkuste trochu vysadit, odpočinout si a načerpat nové síly. Nedělejte žádná zásadní rozhodnutí, zkuste vysadit vše důležité. Takto získané síly se ještě budou hodit.

Lev – Král mečů

Tento měsíc trochu uberte ze svého pověstného temperamentu a zkuste více přemýšlet. Nespěchejte a vše si řádně rozmyslete. Můžete přijít na něco velmi podstatného, co by vám jinak uniklo. Může se vám to jedině vyplatit.

Panna – Eso pohárů

Tento měsíc slevte ze své pověstné praktičnosti a zemitosti a trochu se otevřete. Kolem vás leží skutečné poklady, které čekají jen na to, až je spatříte a využijete. Těšte se z nich a radujte se. Můžou to být opravdu krásné zážitky.

Váhy – 4 pentaklů

Tento měsíc se snažte udržet to, co jste už získali nebo se naučili. Možná přijdou zkoušky, které vás budou testovat. V těchto zkouškách máte velkou šanci obstát, pokud se budete držet známého a nebudete riskovat.

Štír – Císařovna

Život kolem vás není nebezpečný, nemyslí to s vámi zle. Zkuste se mu jen více otevřít a více mu důvěřovat. Buďte více citliví a vnímaví, aby vám něco neuteklo. Můžete potěšit své srdce a trochu se zahřát. Budete to ještě potřebovat.

Střelec – Mág 

Tento měsíc je váš. Můžete zazářit a uspět ve všem, na co si vzpomenete. Stačí jen probudit svou skutečnou sílu a uvědomit si své schopnosti. Pak můžete lámat skály. Oblečte si červenou a pusťte se do života s vervou a energií.

Kozoroh – 6 pentaklů  

Tento měsíc se snažte, aby bylo všechno vyvážené. Neriskujte, nedělejte nic nového. Snažte se jen vyrovnat všechno a se vším, co je kolem vás. Možná něco dostanete, možná si máte něco brát. Záleží na tom, čeho se vám nedostává.

Vodnář – Páže holí   

Tento měsíc jen líně neseďte a zkuste využít nějaký impulz, který by vás minimálně nadchnul a možná i posunul někam dál. Sledujte všechno kolem sebe a snažte se ze všeho něco vytěžit. Všechno je možné, když se budete angažovat.  

Ryby – Hvězda  

Tento měsíc je vám vesmír nakloněn. Sledujte znamení a mějte důvěru k událostem, které se vám dějí. Nic není náhoda, všechno má nějaký smysl, jen je třeba ho objevit.