Dárečky

Lenka Vlášková 13.12.2012
Poustevník Císaři - Poustevník vyjde na nejvyšší horu a odebere tam kousek duhy. Když ho donese Císaři, pronese: " Tady drahý Císaři je dar pro Tebe, je to kus duhy, která Ti bude vždy připomínat, jak krásná a přirozená může být Tvá země, chce to jen lehkost a lásku ke svému národu."

Síla Bláznovi - Síla je přesvědčena, že Blázen je prostě magor :) ona je tak honosná a on je takový neudržitelný. Tak se rozhodla dát Bláznovi dar ze všech nejúčinnější, pro někoho kdo nic nemá pod kontrolou a to je - kazajka. Aby se zklidnil a taky myslel a přemýšlel kam tu svou sílu a energii dává. Když dar předává, praví: " Aby jsi se ty náš Blázne, taky jednou zastavil."

Vůz Velekněžce - Vůz koupí Velekněžce kožich, neboť je do ní zamilovaný a velice rád by byl, kdyby se s ním projela a ukázala mu, bránu do vyššího vědomí. A proč kožich? Vůz ví, že ona je vždy oděna v takovém hedvábí a chodí ráda skoro polonahá, a tak se rozhodl ji trošku při jízdě zahřát. Když ji dar nesl, pronesl: " Moje milá Velekněžko, dávám ti tento dar, aby ti i v té nejdivočejší jízdě bylo vždy pohodlně."

Krásný den Vám přeji

Přidat nový příspěvek