tarotová tipovačka masterchef

olina švejd 06.12.2012
Ahoj, Aničko a všechny tipovačky (a řekla bych i velmi decentní ,gamblerky,)
Soutěž vůbec neznám, ani že existuje. Beru si karty Uranawu Asobu -ty hravé
s pejskama -
losuju ke každému účastníkovi 2 karty: jedna jak se mu bude dařit a druhá jaké má šance na vítězství
Závěr: šance na vítězství u všech poměrně vyrovnané, tipuju vítěze Marka.
Jak jsem k tomu došla:
---Marek: povede se mu docela pěkně, má nápady a je ,nastartovaný, = podle mě má hodně energie, mladistvý ,drajv, a ctižádost... I když možná bude maličko zbrklý a nebude mít věci úplně promyšlené. (1. vyšlo páže holí). Pokud to někdo hodnotí (zkušená porota?), možná hlavně ty nápady a energický přístup by porotce mohl ocenit s uplatněním zkušeného nadhledového a trochu blahosklonného a trochu fandícího rodičovského přístupu. Podle mě by zvítězit nakonec mohl. (2. vyšla císařovna)

---Petr: ten má snad potěšení už jen ze soutěže samé. Užívá si to, je uvolněný až skoro rozvolněný, s pocitem, že už ted má vyhráno či splněno, at se dál stane co se stane. (1. karta: 10 pohárů). Bude prožívat štěstí a potěšení. Možná i jen vnitřně. Napadá mě, zda se mu zrovna nenarodilo dítě, nebo se přes nově získanou popularitu čerstvě nezamiloval, případně se mu stala jiná fajn událost v životě, která by odsunula výsledek soutěže na nižší prioritu. Anebo mu bohatě stačí, že už je známý a viděný v televizi... (2. karta: 9 pohárů)

---Míša: nervozita, chuť to vzdát, černé myšlenky, podceňování se nebo poznání, že v tomto kole klukům nemůže příliš konkurovat. (1. karta: 9 mečů). nakonec asi nervozitu ze sebe shodí, její práce bude přijata příznivě. (2, karta: Král pohárů)

Přidat nový příspěvek