Výklad o exministru Pospíšilovi

12.07.2012 20:32

AKTUÁLNÍ VÝKLAD Z KURZU:

Na kurzech výkladu tarotu se nesemelou jen osobní problémy, ale také to, co se děje okolo nás. Přečtěte si, jak to možná všechno bylo.

Proč musel být odvolán ministr Pospíšil?

Pictorial Key tarot: Smrt a Král mečů

Pictorial Key tarot: 2 pentaklů a Ďábel

Egorov tarot: 10 pentaklů a 6 pentaklů

Golden tarot: 9 holí a 10 mečů

Rider Waite tarot: Měsíc a Eso mečů

Výklad provedlo pět nadaných vykladaček a vesměs se shodly, že:

Pan Pospíšil tomu moc rozuměl, měl přehled a vhled a nedal si vnutit jiné názory, které přicházely z různých stran. Je možné, že tzv. vykopal pomyslného zakopaného psa a věděl toho moc, na to, aby tam mohl zůstat. Navíc se mu dařilo, byl dobrý a oblíbený a chtěl pomoci někomu, kdo není právě v kurzu, což mohlo někomu dalšímu vadit. Nedal se koupit. Zřejmě musel o své křeslo hodně bojovat, teď je z tohoto boje a nečekané likvidace vyčerpaný a vyloučený. Stručně řečeno byl na svém postu mezi dvěma mlýnskými kameny. Přišel s něčím lepším, co by mohlo pomoci, ale bylo to moc na státní kasu. Určitě to všechno myslel dobře, ale politika není místem, kde by dobré úmysly byly tím nejpodstatnějším.

Co s ním bude dál?

Pictorial Key tarot: Eso holí a 3 pentaklů

Pictorial Key tarot: Měsíc a 2 mečů

Egorov tarot: 6 mečů a Měsíc

Golden tarot: Smrt a 4 holí

Rider Waite tarot: Mírnost a Poustevník

Pana Pospíšila určitě nečeká nic špatného. Svou energii a poctivost bude šířit dál, chvíli asi bude hledat příležitost, jak se uchytit, ale nebude to dlouho trvat a najde ji. Je to pro něj skutečně krásný nový začátek, úvod, iniciace a velká změna. Možná by se mohl porozhlédnout i jinde než v politice, ale bude se mu dařit dobře. Vydal se na novou cestu, ale měl by dál pokračovat ve slušném stylu, i když je možné, že tlaky budou pokračovat, může zde být stále snaha ho odstranit nebo zdiskreditovat. Také pro to by teď pro něj bylo asi nejlepší, vše si dobře rozmyslet, než se vydá dál. Nakonec se tedy chytne toho pravého, stane se vůdcem, bude usilovně pracovat a bude za to oceněn.

Tak mě tak napadá, zda to, že byl odvolán, nebylo pro pana Pospíšila to nejlepší, co ho mohlo potkat. Možná, kdyby zůstal ve vysoké politice déle, ztratil by svou slušnost a čest.

Výklad provedly: Ivanka N., Olinka Č., Dagmar B., Jana Š., Lucka K.

Zpracovala: AB