Kniha návštěv

tajnosti

Danka 29.01.2010
Dobrý večer,
znovu se na Vás obracím s prosbou o radu. Nevím si rady s touto otázkou. Ptala jsem se na svého přítele, co mi tají o jedné ženě. Tvrdí mi, že ji vůbec nezná a nikdy s ní ani nemluvil. Vytáhla jsem si tyto karty: první karta 6MINCÍ, druhá karta 6POHÁRŮ, třetí karta MÁG.
Předem Vám děkuji za odpověď a za ochotu.

Re: tajnosti

AB 30.01.2010
Dobrý den paní Danko, v první řadě musím z etického hlediska říct, že nejlepší je zeptat se přímo přítele:) Ale na druhé straně...6 mincí vyjadřuje jakouso náklonost, touho jí pomoci nebo šlechetnost, ale myslím, že čistě platonickou. 6 pohárů odkazuje na minulost, tedy je možné, že tuto ženu zná z dřívějška nebo že mu někoho z minulosti připomíná. Mág pak značí jeho postoj, s nímž tají tuto skutečnost s ohledem na své ego a na své schopnosti. Karty ale nenaznačují skutečný podvod nebo něco, co je namířeno proti Vám. Zkuste si tedy vytáhtnout jednu kartu na radu, abyste zjistila, jak je nejleší teď postupovat.
Hezký den:)

VZTAH

Dana 07.01.2010
Dobrý večer slečno Anno, již jednou jste mi dobře poradila, proto bych Vás chtěla opět požádat o pomoc s výkladem karet. Ptala jsem se na otázku, zda má jeden známý tajný milostný poměr s určitou ženou. Vyšly mi tyto karty KRÁLOVNA POHÁRŮ MĚSÍC RYTÍŘ MINCÍ. Doufám, že Vám tato otázka nepřipadá příliš nevhodná, ale pokouším se cvičit se v tom, odpovídat na otázky všeho druhu.
Předem Vám velmi děkuji za ochotu a za odpověď.
S pozdravem Dana

Re: VZTAH

AB 09.01.2010
Dobrý den Dano, děkuji za důvěru. V mých výkladech platí, že jakákoliv otázka, která tazatele vážně zajímá, může být položena tarotu, takže v tom není žádný problém:)
Pokud bych brala tu ženu jako královnu citů a známého jako rytíře země, pak jsou k tomu určitě dobře nasměrováni a mohlo by to tak být. To, co je ale výrazně mezi nimi, je spíše strach nebo obava do toho vkročit. Tedy je možné, že o tom oba uvažují, ale neví, zda by to mohlo být dobré. Měsíc ale také přeje tajnostem, takže je možné, že k tomu nakonec dojde. Měli by se ale zamyslet nad tím, zda to v této formě a se věmi důsledky opravdu chtějí. Hezký den
A.B.

kuk

Luboš N. 22.12.2009
Ahoj Ani, děkuji ti za všechny rady, které jsem od tebe dostal. Moc si vážím tvé psychické podpory. A pro všechny, kteří zvažují návštěvu u této kartářky... Pokud očekáváte nějakou čarodějku, pak jste na špatné adrese, ale pokud hledáte pomoc s odpovědmi na vaše otázky, pak se nebojte zeptat.
Hezké svátky,
Luboš.

PŘÍTEL

Dana 19.11.2009
Dobrý večer, jsem začátečnice v tarotu a chtěla bych Vás poprosit, zda-li by jste mi pomohla s výkladem. Ptala jsem se karet na mého přítele, co přede mnou tají. Vyšly mi tyto karty: ESO MEČŮ 9HOLÍ ĎÁBEL.
Předem Vám děkuji za pomoc

Re: PŘÍTEL

AB 01.12.2009
Milá Dano, bohužel nevím, která karta byla hlavní, ale pokud bych brala všechny dohromady, tak určitě před Vámi něco tají, protože není sám sebou (Ďábel). Na druhou stranu, proto ale určitě také má rozumný důvod (eso mečů), proč se uzavírá a raději o tom moc nekomunikuje (9 holí). Zkuste si vyložit ještě kartu na radu, zda máte vyzvídat nebo mu dát čas. Hezký den, Anna
Záznamy: 41 - 47 ze 47
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek