Kniha návštěv

Re: Karty

AB 07.01.2012
Hezký den, jednalo se o Shadowscapes tarot a už je bohužel prodaný. Jdou ale bez problémů sehnat na www.alembiq.cz. Nové stojí cca 650Kč. Ať se Vám líbí:) A.

Výklady na znamení

Renata 01.11.2011
Dobrý den. Mám dotaz na výklady na znamení zvěrokruhu. Pokud si chci udělat výklad(y) na znamení sama pochopila jsem, že signifikátor se vybere z karet a ostatek se zamíchá a talent a další místo se losuje? Jestli to tak je. Děkuji moc. Renata

Re: Výklady na znamení

AB 02.11.2011
Hezký den, můžete samozřejmě postupovat i tak, jak píšete. Já jsem všechny karty losovala. :) A.

Re: Re: Výklady na znamení

Renata 04.03.2012
Tak jsem si zkusila výklad znamení o znamení Ryby a dle mýho názoru se mi povedlo :-) a nic jsem nevybírala ani signifikátor R.

Re: Re: Výklady na znamení

Renata 04.03.2012
A ještě jednou :-) odkaz na Goodmannovou a popis každého znamení suprové. R.

Crowleyho tarot

Barča 07.09.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit,kde můžu koupit Crowleyho tarot o 80 kartách,tedy s 3 Mágy. Moc děkuji

Re: Crowleyho tarot

AB 18.09.2011
Dobrý den, tak to bude velký problém. Myslím, že prakticky není k sehnání. Zde je kontakt na pana Mrskoše z knihkupectví www.alembiq.cz, zkuste se na něj obrátit, a pokud by se mu to povedlo, tak určitě dejte vědět, zájemců bude víc :)

student střední průmyslové školy stavební v plzni

Michaela Václavíková (17) 23.04.2011
Ráda bych k vám chodila na nějaký kurz ale vaše cena se mý mámě zdá poněkud přemrštěná a já s ní nesouhlasím. Sama jsem si jedny tarotový karty koupila a teď se snažím s nimi naučit vykládat ale moc mi nepomáhá, že si je nikdo nechce nechat vykládat a tím já nemůžu získat žádnou praxi ani znalosti abych mohla být dobrou věštkyní. Jsem sama dost labilní povahy a moji mámu zřejmě asi moc nezajímá co se se mou děje ale tyto karty mi pomáhají i pochopit proč se něco děje tak jak se to děle a jsou mi velkou útěchou v mých krušných dobách. Ráda bych vás požádala o radu jak bych se mohla naučit výklad z karet a přitom nedělala problémy své mámě. Předem děkuji za odpověď.

Re: student střední průmyslové školy stavební v plzni

AB 25.04.2011
Milá Michaelo, asi by bylo lepší, kdybyste mi poslala svůj email, abychom to probrali osobně, myslím si, že je to velmi citlivá věc a stálo by za to ji probrat, alespoň po emailu nebo se můžeme setkat někde na kávě. Co se týče ceny, můžeme se zkusit domluvit, ale pes bude možná zakopaný jinde:) Hezký den a budu ráda, když se ozvete. A.B.

22.3. Crow´s Magick Tarot....

Milena Herinková 22.03.2011
No prosím,
tak dnes jsem se u kostela na náměstí rozhodla, že se přihlásím k Vám do kurzu. A teď, když jsem si vybrala jednu kartu na Vašich stránkách, jak nabízíte, na které jsem vůbec nevnímala detaily, neb nemám na očích zrovna brýle, a líbily se mi jen ty barvy, tak se ukázalo, že je to karta Vůz... (Tarot Bosch, jestli to píšu dobře).
A tak se těším na kurz. Zatím se do 2.4. mějte moc hezky
Záznamy: 11 - 20 ze 47
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek