Co nás čeká v roce 2013?

Linda 30.12.2012
Zkusila jsem vytáhnout na zadanou otázku kartu a vytáhla jsem čtyřku mečů:-(. Tato karta se nám snaží sdělit, že už nelze pokračovat tak, jak jsme byli doposud zvyklí. Měli bychom se zastavit a zamyslet se nad hledáním nových řešení svých problémů. Měli bychom začít více přemýšlet, než uděláme nějaké rozhodnutí. Nebude to vhodné období pro investice, měli bychom být hodně ostražití, rozvážní. Je to taková pasivní karta, která nabádá k pauze, nicnedělání, vynuceném klidu a znemožnění aktivity. Předpokládám, že i nezaměstnanost bude nadále vysoká a drobní podnikatelé to nebudou mít jednoduché. Možná se nám tahle karta snaží naznačit, abychom přestali chtít víc a naučili se vážit si maličkostí, které denně dostáváme či dáváme. Karta nás nabádá k ostražitosti a rozvaze. Budeme se zřejmě nacházet stále v době, kdy se musíme zotavit ze všech škod, které byly v minulosti napáchány.

Pak jsem se ještě zeptala, zda nás toto nepříznivé období recese přenese do lepších časů a vytáhla jsem devítku pentaklů, což ukazuje na světlo na konci tunelu. Tato karta už nám přináší příznivé období, hojnost, materiální dostatek, bezstarostný život, seberealizaci, úspěchy, zisky, prosperitu a bezpečí. Ovšem tato karta nás varuje před přílišnou dravostí a budováním zlatých klecí. Nabádá ke skromnosti.

Takže ještě chvíli vydržet a pak bude líp;-).

Přidat nový příspěvek