Energie místa, kde bydlím

Hanka Motlová 26.11.2012
Rider Waite Tarot

Nejprve jsem si položila tři otázky týkající se města, kde žiji (Nice, Francie):
1. Co je na tomto městě pozitivního? - SMRT
Myslím, že v tomto městě může člověk začít nanovo, okolní prostředí umožňuje lépe vstřebat a přijmout konce různých životních etap a situací. Dobře se zde smiřuje s pomíjivostí života a s věčným cyklem začátek - konec - začátek.

2. Co je na tomto městě negativního? - IV MEČU
Vzhledem k tomu, že jde o dost snobské město, kde je třeba mít peníze a je to hlavní starostí všech jeho obyvatel, člověk se tu může cítit izolovaný od druhých, vlastně je dost osamocen a často doslova znehybněn nemožností něco podniknout, pokud se nezařadí do hlavního proudu a jeho hlavní starostí není vydělávání peněz.

3. Jaká je celková energie města Nice? - IX PENTAKLU
Jde o město, kde se má většina lidí dobře, je finančně zabezpečená, užívá si života a všech civilizačních vymožeností. Město blahobytu.:-)

A ještě jsem si ty samé otázky položila ve vztahu k domu, ve kterém bydlím.

1. Co je zde dobře? - KRÁLOVNA HOLÍ
Dům nabitý energií, temperamentem, kde bydlí silní jedinci.:-)

2. Co je zde špatně? - III POHÁRU
Příliš dobrá nálada a příliš dobré vztahy s ostatními, což zřejmě zakrývá určité problémy, vidím zde jisté pokrytectví, neupřímnost, radostnou náladu za každou cenu.

3. Celková energie místa? - VI PENTAKLU
Jako v celém městě, i zde vládne vcelku blahobyt, obyvatelé domu se možná cítí být povýšeni nad ostatní, kteří žijí pod nimi (dům je v prestižní čtvrti v kopci). Hodně se zde řeší majetek, peníze, kdo má více a kdo méně, kdo může spíš dávat a kdo by potřeboval něco dostat.:-)

Zdravím a stále čekám na mailika. :-))) H.

Přidat nový příspěvek