Kdo vypadne - stardance

Olina Švejd. 17.11.2012
Píšu už mimo soutěž (Televizi nemám, soutěž nesleduju (ani ted když to píšu), neznám ani systém vyřazování. Nedošlo mi, že už soutěž ted zrovna běží.) Ale mě zajímá, jak to kartama vysledujeme. Vylosovala jsem na každou dvojici 2 karty, první - jak se jim bude při tanci dařit, jak jim to 'půjde'. Druhá - odhad umístění - tj, zda se udrží nebo vypadnou.
1. Švehlík Švrčková - 1) 9 mečů, 2) královna pohárů - podle mě tanec ovlivní nějaká nervozita, ale řekla bych že se ještě udrží
2. Morávková Hein - 1) 2 disků, 2) 7 pohárů - tanec asi standardní, slušně odvedený i obstojně působící, z hodnocení asi nebudou úplně vedle radostí, ale udrží se v soutěži
3. Navrátil Tománková - 1) královna pohárů 2) 3 mečů - tanec asi hlavně pěkně uvnitř procítěný (asi ale jen uvnitř), ale podle trojky mečů bych řekla, že vypadnou.
4. Baďurová Onder - 1) 10 holí 2) vůz - tanec asi veliké vypětí a skoro až vyčerpání, dají do toho všechno, tipla bych že zůstanou a možná je někdo pochválí, že se zlepšili. nebo toho budou mít natolik plné kecky, že skončí sami - jde to ? ale spíš vnímám ten posun v tanci (asi k lepšímu)
5. Procházka Bufková - 1) smrt 2) 10 pohárů - asi budou tancovat jak o život, nebo nějak podstatně překvapí, podle 10 pohárů tipuju, že v soutěži zůstanou a budou s výkonem i výsledkem velmi spokojeni
6. Bende Krnčanová - 1) poslední soud 2) 9 holí - tanec se asi jim možná nevyvede jak by chtěli, případně tam bude nějaký další neočekávaný vliv či prvek, nebo odsudek lidí / poroty ? Podle 9 holí uhaduju, že vypadnutí je mine těsně, ale udrží se.
7. Poláková Masaryk - 1) eso disků 2) 6 holí - tanec se asi docela vyvede a překvapí příjemně. podle 6 holí tipuju že budou úspěšní a v soutěži zůstanou.
Uuf, končí to ve 21,35 a ted je 21.20. Tak si to pak zkusím pustit na netu jestli to jde.

Přidat nový příspěvek